מה זה “גיוס משאבים ציבוריים”?
תקצוב מוסדות

 

 אלו שירותים המשרד נותן?

 

מדי שנה מעניקים משרדי הממשלה תמיכות מתקציב המדינה, בסך כולל של למעלה מ-3 מיליארד ש“ח לכ-3,000 מלכ”רים

(עמותות, אגודות עותומניות וחברות לתועלת הציבור). גם הרשויות המקומיות מקצות קרקע מחלקות תמיכות למלכ”רים. מדי שנה מעניקים משרדי הממשלה – כמו רשות החדשנות, זרוע העבודה והרשות לעסקים קטנים -מענקים לעסקים בתחומים שונים: להקמה והרחבה של עסקים, לסטארט-אפים, לחברות הייטק לעסקים קטנים.

קבלת מימון ציבורי מצריכה עמידה בלוחות זמנים קבועים, היכרות עם הקריטריונים הרלוונטיים ועם עבודת הממשלה והתמודדות מול בירוקרטיה.

בד”כ יש רק הזדמנות אחת לעשות הכל כמו שצריך!

 

במה אנחנו עוסקים?

אני מתמחה בליווי גורמים המעוניינים לקדם את פעילותם באמצעות גיוס משאבים ממשרדי הממשלה או מרשויות מקומיות באמצעות קבלת תמיכות או זכייה במכרזים.

אני מסייעת למלכ”רים וגופים אחרים לאתר קולות קוראים, תמיכות ומכרזים – של משרדי הממשלה והרשויות המקומיות –  על-מנת שיוכלו להרחיב את מקורות המימון שלהם.

אני מסייעת בהגשת בקשות התמיכה ומייעצת ללקוחות כיצד לפעול כדי לעמוד בנהלי ההגשה ולפעול באופן שיגדיל את התמיכה הציבורית. אני מלווה גופים המגישים הצעות במכרזים, כדי להימנע מטעויות טכניות בהגשה ולמצות את סיכויי הזכייה.

הגשת בקשת התמיכה או ההצעה במכרז אינה סוף פסוק. אני מלווה את הגופים בהליכי השגה וערר במקרה של דחיית בקשת התמיכה או ההצעה במכרז.

אני מלווה גופים העוברים ביקורות עומק מטעם הגורמים התומכים, כדי למנוע ממצאים שליליים שיכולים להביא לדרישות להחזר תמיכה.

אחרי 30 שנה בשירות המדינה, מהם 18 שנה כיועצת המשפטית של משרד התרבות והספורט ומשרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה, אני מכירה היטב את אופן עבודת הממשלה מבפנים ואת תהליכי העבודה הממשלתיים. אני יודעת לתרגם את השפה שבה מדברים פקידים לצרכים של המגזר הפרטי.

הניסיון המקצועי שרכשתי בעבודתי במשרדי הממשלה מאפשר לי לתת ייעוץ וליווי משפטי מעמיק ולייצג באופן אפקטיבי את הצרכים של הלקוחות מול משרדי הממשלה והשלטון המקומי, על-מנת לקבל טיפול מהיר ויעיל בבקשותיהם.

אלפי שעות עבודה בוועדות התמיכות ובוועדות המכרזים הובילו לידע מעמיק, אשר משרת את טובת הלקוחות.

מאז הקמת המשרד סייעתי לגופים רבים לאתר מקורות מימון ציבוריים חדשים, עזרת לעמותה לזכות במכרז אסטרטגי, דאגתי  שעמותה אחרת תעבור בשלום ביקורת עומק ותקבל כספים שהוקפאו במשך ארבע שנים בגלל הביקורת, גרמתי  לוועדת התמיכה לתקן את החלטותיה ולהגדיל את התמיכה בעמותה באופן משמעותי, הגשתי עררים על החלטות של ועדת העזבונות ושל ועדות מכרזים  ועוד. על שולחני יש עוד הרבה פרוייקטים שנמצאים בשלבי עבודה בטיפול מקצועי ומסור.

תודה גדולה לכל הלקוחות שנותנים בי אמון מדי יום. הפעילות שלכם מוסיפה טוב לעולם ואני שמחה  לסייע לכם בתחומי התמחותי.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn