תחומי העיסוק של המשרד

גיוס משאבים ציבוריים: תמיכות

מדי שנה מעניקים משרדי הממשלה תמיכות מתקציב המדינה, בסך כולל של למעלה מ-3 מיליארד ש”ח לכ-4,000 מוסדות ציבור הפועלים למטרת חינוך, תרבות, דת, מדע, אמנות, רווחה, בריאות, ספורט או מטרות דומות. גם הרשויות המקומיות מקצות קרקע ומחלקות תמיכות למוסדות ציבור על-פי נהליהן. הליכי התמיכה הם בירוקרטיים מאוד, ומצריכים עמידה בלוחות זמנים קבועים. למשרדנו היכרות עם נהלי התמיכה של הממשלה והרשויות המקומיות ואנו פועלים כדי לסייע לכם לקבל את התמיכה הציבורית המגיעה לכם.

טיפול במכרזים

משרדי הממשלה, השלטון המקומי וגופים ציבוריים מחוייבים בחובת מכרז, לצורך התקשרות לרכישת שירותים או טובין. דיני המכרזים הם מורכבים מאוד, ומספיקה טעות קטנה כדי לפסול מכרז או הצעה במכרז. חלק משמעותי מהמכרזים מגיעים לדיון בביהמ”ש. למשרד היכרות עם דיני המכרזים הן מצד עורכי המכרזים  והם מצד מגישי ההצעות במכרזים.

משפט ציבורי ומינהלי

משפט מינהלי הוא מערכת הכללים שחלה על פעילותן של רשויות השלטון – משרדי הממשלה, השלטון המקומי וגופים שהוקמו בחוק.  במשך שלושים שנה אני עוסקת בתחום ומכירה אותו באופן יסודי. הניסיון המקצועי שרכשתי מאפשר לי לתת ייעוץ וליווי משפטי מעמיק ולייצג באופן אפקטיבי את הצרכים של הלקוחות אל מול משרדי הממשלה והשלטון המקומי, על-מנת  לקבל טיפול מהיר ויעיל בבקשותיהם. 

ליווי הליכי חקיקה

ניסוח הצעות חוק ותקנות, ייצוג בפני וועדות הכנסת ומשרדי הממשלה במטרה לקדם חקיקה או חקיקת משנה.

מענקים לעסקים

מדי שנה מעניקים משרדי הממשלה מענקים לעסקים בתחומים שונים: להקמה והרחבה של עסקים, לסטארט-אפים, לחברות הייטק  לעסקים קטנים. המענקים ניתנים במספר רב של מסלולי סיוע, ממשרדי הממשלה השונים ומהרשות לעסקים קטנים ומהרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית. היכרות עם המסלולים השונים וידע בדרישות הבירוקרטיות מאפשרת למקסם את אפשרויות הסיוע לעסקים.

ליווי בהליכי ביקורת

ליווי  וייצוג גופים מבוקרים ועובדיהם בהליכי ביקורת מול מבקר המדינה או ביקורת פנים.